WIREKON Sp. z o.o. | Ul. Komorowicka 9 | 43-502 Czechowice-Dziedzice +48 32 47 57 164

O firmie

Nasza Firma powstała w 2000 r. rozpoczynając tym samym swoją działalność w branży technologii wodno-ściekowej. Od początku głównym celem naszej działalności jest propagowanie nowoczesnych rozwiązań technicznych, wspomagających dostosowywanie krajowych rozwiązań do standardów europejskich. Bazując na długoletnim doświadczeniu i wiedzy inżynierskiej naszych pracowników, wspomaganej przez konsultacje ze specjalistami z firm partnerskich, z powodzeniem realizujemy inwestycje w zakresie technik wodno-ściekowych. Asortyment oferowanych przez nas towarów i usług obejmuje szeroki wachlarz rozwiązań, skierowanych zarówno do użytkowników jak i do firm wykonawczych i projektowych.

Jesteśmy krajowym producentem mieszadeł zanurzalnych wolnoobrotowych serii WIROPROP. Dzięki stawianiu ambitnych celów oraz zaangażowaniu pracowników, oferujemy Państwu niezawodny i nowoczesny produkt, spełniający wymagania norm krajowych i europejskich. Produkcja opiera się na nowoczesnych założeniach konstrukcyjnych, opracowanych przez doświadczonych konstruktorów z branży przekładniowej. Wieloletni okres prób i testów eksploatacyjnych pozwolił na stworzenie i dopracowanie nowoczesnego i niezawodnego urządzenia. Zadowolenie naszych Klientów i pozytywne opinie eksploatatorów mieszadeł serii WIROPROP, są dla nas najlepszym świadectwem realizacji stawianych sobie zadań.

Ponadto nasza spółka od początku działalności współpracuje z firmą KSB Pompy i Armatura - przedstawicielem światowego potentata w dziedzinie pomp, armatury oraz układów monitoringu i sterowania. Swoim klientom oferujemy pełną obsługę w zakresie produktów firmy KSB, obejmującą: dobór urządzeń, sprzedaż, dostawę, montaż oraz serwis posprzedażowy.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również szeroki zakres usług cięcia strumieniem wody. Dysponujemy urządzeniem Water Jet, które daje możliwość wycinania dowolnych kształtów w szerokiej gamie materiałów. Stosowana przez nas technologia umożliwia cięcie nawet bardzo grubych materiałów o maksymalnych wymiarach 2x4m, przy zachowaniu dużej dokładności i powtarzalności.

Zakres naszej działalności obejmuje:

  • produkcję mieszadeł zanurzalnych wolnoobrotowych serii WIROPROP,
  • sprzedaż urządzeń technologii wodno-ściekowej firmy KSB Pompy i Armatura wraz z dostawą,
  • doradztwo techniczne na etapie sporządzania koncepcji i wykonywania projektów w zakresie doboru urządzeń,
  • projektowanie skutecznych rozwiązań z zakresu mieszania i pompownia ścieków wraz z wykonawstwem kompletnych układów i instalacji wodno-ściekowych,
  • przygotowywanie ofert techniczno-cenowych obejmujących kompleksową realizację umów (dostawy, montaż, uruchomienie),
  • wykonawstwo kompletnych przepompowni i tłoczni ścieków, układów technologicznych, automatyki, wyposażenia technicznego itd.,
  • produkcję konstrukcji nośnych i prowadnic dla urządzeń ściekowych wraz z montażem,
  • obsługę serwisową pomp i mieszadeł w zakresie przeglądów i napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych.
  • usługi cięcia elementów przy użyciu strumienia wody

 

Jeżeli poszukujecie Państwo solidnego i doświadczonego partnera zapraszamy do współpracy!